ĪLNP izsludina sienasavīžu konkursu

Komentēt
Share
img_5417

Jau trešo gadu pēc kārtas Īrijas latviešu nacionālo padome (ĪLNP) izsludina sienasavīžu konkursu, kurā aicina piedalīties Īrijas un Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas un bērnu pašdarbības kolektīvus.
Sienasavīzē uzskatāmi jāparāda skoliņas vai kolektīva ģeogrāfiskā atrašanās vieta, kā arī svarīgākie 2014./2014. mācību gada notikumi.

Skoliņu un bērnu pašdarbības kolektīvu sienasavīzes tiks vērtētas 3×3 nometnē, kas no 16. līdz 23. augustam notiks Castlebar, Co. Mayo.
Skoliņa, kuras sienasavīze uzvarēs konkursā, saņems naudas balvu 100 eiro apmērā.
Sienasavīžu konkursa uzvarētājs tiks paziņots augustā.

Tā kā šogad notiks XI Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, kuros plāno piedalīties Īrijas bērnu pašdarbības kolektīvi, sienasavīžu iesniegšanas laiks tiek pagarināts līdz 16. augustam. Sienasavīzi konkursam var iesniegt, sazinoties pa tel. num. 0879412668 vai personīgi, ierodoties 3×3 nometnē Castlebar.

Vēlamais sienasavīzes izmērs: 1 m x 70 cm.

2014. gadā ĪLNP sienasavīžu konkursā uzvarēja Droghedas skoliņa, bet 2013. gadā – Limerikas bērnu un jauniešu centrs.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>