Tiek dibināta “ABC akadēmija” filiāle Swords

[ 2 ] Comments
Share
abc

Ar uzņēmīgas mammas – Sanitas Ausējas – neatlaidību īstenot realitātē ideju par skoliņu Swordā – tiek dibināta jauna skoliņa. 8. februārī klātienē tikās Leinster Latviešu Biedrības (LELAB) priekšsēdētāja D.Ezermale, “ABC akadēmija” vadītāja Ingrīda Tārauda un Sanita Ausēja, kas pārstāvēja Swords latviešu kopienu, un izrunāja svarīgākos jautājumus, kas attiecas uz skoliņas sākšanās iespēju.

Izraksts no Nodomu protokola /08.02.2015./:
“Swords, 2015.gada 8.februārī
LELAB /Leinster latviešu biedrība/, tās priekšsēdētājas Daigas Ezermales, “ABC akadēmija”, tās vadītājas Ingrīdas Tāraudas-Šakovas, Swords latviešu kopiena, tās pārstāves Sanitas Ausējas personā, turpmāk tekstā – Puses, vienprātīgi vienojas par „ABC akadēmija” filiāles Swords, tālāk tekstā – „ABC akadēmija”, dibināšanu un iesaistīšanos tās darbībā.”
Tagad gribētu uzrunāt vecākus, kuri jau izteikuši vēlēšanos un kuri vēlētos, lai bērni mācās vietējā skoliņā: dodiet ziņu mums – aizpildiet anketu /interesēties pie Sanitas – e-pasts: s.auseja@gmail.com vai Ingrīdas – e-pasts: ingri.tara@gmail.com, lai varam apkopot informāciju līdz 25.februārim, jo – 25.februārī plkst.18.00 ir paredzēta Vecāku kopsapulce! /sīkāka informācija par kopsapulci sekos!/ Skoliņa gatavojas uzsākt darbu aprīlī!
Topošā Swords latviešu skoliņa aicina pieteikties darbā ieinteresētus, atraktīvus, izzināt jauno bērnu mācīšanā un audzināšanā gribošus cilvēkus, kuriem darbs ar bērniem būtu radoša izpaušanās! Pedagoģiskā izglītība būtu vēlama, bet nav obligāta. Ja esat radoši, ieinteresēti skoliņas attīstības procesā, atraktīvi un nenogurdināmi – rakstiet: ingri.tara@gmail.com vai zvaniet: Ingrīda – 0894726302.

2 Responses to Tiek dibināta “ABC akadēmija” filiāle Swords

  1. sveiki saka:

    Wow. Super ideja! No cik gadiem ir paradzeta si skolina?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>