Sienasavīžu konkursā uzvar Droghedas skoliņa

Komentēt
Share
IMG_5444

Šā gada pavasarī Īrijas latviešu nacionālā padome (ĪLNP) jau otro reizi izsludināja sienasavīžu konkursu, kurā aicināja piedalīties Īrijas un Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas un bērnu pašdarbības kolektīvus. Sienasavīzē uzskatāmi bija jāparāda skoliņas vai kolektīva ģeogrāfiskā atrašanās vieta, kā arī svarīgākie 2013./2014. mācību gada notikumi.

Skoliņu un bērnu pašdarbības kolektīvu sienasavīzes tika vērtētas 3×3 saietā, kas šobrīd notiek Castlebar, Co. Mayo.
Pagājušā gada konkursā piedalījās četras skoliņas, bet šogad žūrijas vērtējumam tika iesniegti jau astoņi darbi, pie tam, daudz augstvērtīgākā kvalitātē un viens par otru labāki.
Šā gada sienasavīžu konkursā piedalījās Portlaoise, Portadown (Ziemeļīrija), Droghedas, Galway, Mayo un Tullow skoliņas, kā arī Limerikas bērnu deju kolektīvs “Taurenītis” un Dublinas bērnu deju kolektīvs “Dzirnaviņas”.
27 neatkarīgie eksperti, kas tika izraudzīti no 3×3 saieta dalībnieku vidus, par labāko atzina Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Burtiņš” iesniegto sienasavīzi. Balvu – 100 eiro – uzvarētājs saņems sestdien, 16. augustā, 3×3 saieta noslēguma pasākumā.
Apsveicam uzvarētāju!

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>