Izsludināta pieteikšanās diasporas skolotāju kursiem

Komentēt
Share
img_0917

Latviešu valodas aģentūra (LVA) izsludina pieteikšanos latviešu diasporas nedēļas nogales skolu skolotāju tālākizglītības kursiem.
Šogad kursi notiks no 25. līdz 27. jūlijam Cēsu novadā. Dalība kursos (transports no Rīgas, uzturēšanās, mācības, ēdināšana) ir bez maksas.

Kursu programma vēl tiek saskaņota un tiks darīta zināma vēlāk. Taču jau tagad LVA informē, ka nodarbības un citas aktivitātes būs ļoti daudzveidīgas un notiks dažādās vietās. Pirmā diena tiks pavadīta Cēsīs kultūrvēsturiskā vidē, nakšņošana un otrās dienas nodarbības būs skaistā vietā „Ratniekos” (www.ratnieki.lv). Savukārt trešajā dienā, ja laiks būs jauks, nodarbības paredzētas Līgatnē.

No katras skoliņas var pieteikties divi dalībnieki, pārējie tiks ierakstīti rezerves sarakstā. Lūdzu, norādiet visu nepieciešamo informāciju (anketa pievienota pielikumā) un atcerieties, ka kursos ir jāpiedalās visas trīs dienas, kā arī ģimenes locekļus līdzi ņemt diemžēl nevarēs (arī par atsevišķu samaksu). Kopā ir pieejamas 50 vietas. Pieteikšanās anketa 2017 šeit.

Lūdzam pieteikties līdz 17. maijam pa e-pastu: santa.kazaka@valoda.lv. Dalībnieku saraksts tiks veidots pieteikumu saņemšanas kārtībā, tāpēc neatlieciet pieteikšanos uz pēdējo brīdi.

Ja ir kādi jautājumi, rakstiet! LVA gaida skolotāju pieteikumus!

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>