“Īrijas latvieši ceļā uz Latvijas valsts simtgadi”

Komentēt
Share
posteris

Zaļajā salā dzīvojošie latvieši tiek aicināti piedalīties pasākumā “Īrijas latvieši ceļā uz Latvijas valsts simtgadi”, kura ietvaros notiks konference, Īrijas un Norvēģijas latviešu tautas deju kopu koncerts, bet noslēgumā saviesīgs vakars par godu portāla baltic-ireland.ie desmit gadu jubilejai. Pasākums 9. aprīlī plkst. 15.00 notiks kultūras centrā “Clasaċ”, Alfie Byrne Road, Clontarf, Dublin 3.

Konferencē, kurā klātesošos uzrunās attiecīgo jomu speciālisti, apspriedīsim latviskās izglītības tēmu (skoliņu klasifikācija, izglītības programmas – neformālā, daļēji formālā un formālā, jauniešu latviskā izglītība u.c.), uzklausīsim trimdas latviešu pieredzi par diasporas organizāciju sadarbību, kā arī uzzināsim par plānotajiem Latvijas valsts simtgades pasākumiem Īrijā.

Pasākumā piedalīsies Saeimas, Ārlietu ministrijas, Latviešu valodas aģentūras, Valsts izglītības satura centra, Latviešu nacionālās padomes Lielbritānijā un Eiropas latviešu apvienības pārstāvji.
ĪLNP aicina apmeklēt konferenci ne tikai skoliņu skolotājus, bet arī vecākus!
Dalība pasākumā ir bez maksas, bet sava ierašanās jāpaziņo, rakstot uz e-pasta adresi latvnacpad@gmail.com.

Pasākumu rīko Īrijas latviešu nacionālā padome, atbalsta – Latvijas Ārlietu ministrija un www.ozo.tv.

Mākslinieciskais noformējums: Santa Siliņa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>