Ziemassvētki Co. Cavan skoliņā

Komentēt
Share
c1

Svētdien, 18. decembrī, Latviešu biedrības Cavan (LBC) latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Zinītis”, kas darbojas Unit 3, New Street Mews, Virginia, Co. Cavan, notika Ziemassvētku pasākums, kurā piedalījās vienpadsmit bērni un skolotājas – Dace Līdaka, Jeļena Sproģe, Evija Nvaneri, kā arī bērnu vecāki.

Skolēni bija sagatavojuši priekšnesumu vecākiem, gāja rotaļās, skaitīja dzejoļus, dziedāja un jautri pavadīja laiku, to visu vēroja arī Ziemassvētku vecītis. Vecītis ieradās ar lielu dāvanu maisu.
Paldies visiem, kas šo dienu radīja īpašu.

Skoliņa “Zinītis” un tās vadība novēl visiem siltus, mīļus un gaišus Ziemassvētkus. Lai katrā mājā valda mīlestība,
saticība un laime!

Skoliņas vadītāja
Evija Nvaneri

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>