“Zinītis” dodas ekskursijā uz vēstniecību

Komentēt
Share
v1

Svētdiena, 27. novembris, Latviešu biedrības Cavan (LBC) latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņai “Zinītis” bija īpaša diena – skolēni devās ekskursijā uz Latvijas vēstniecību Dublinā! Šajā izbraukumā piedalījās 13 skolēni, daži skolēnu vecāki un skolotājas Dace Līdaka, Jeļena Sproģe, kā arī skoliņas vadītāja Evija Nvaneri.

Skolēniem bija iespēja personīgi iepazīties ar vēstnieku Gintu Apalu un viņa kundzi Solvitu Apalu, ka arī ar Katrīnu Līdaku, kas ir atbildīga par diasporu Īrijā. Skolēniem un viņu vecākiem bija iespēja uzzināt vairāk informācijas par vēstniecības darbu un baudīt īpašo atmosfēru vēstniecības sanāksmju telpās.
Paldies par Latvijas gardumiem, ko vēstniecība bija sarūpējusi viesiem. Bērni ar gardām mutēm tos notiesāja.
Liels paldies par šo iespēju. Šī bija pirmā ekskursija uz šo īpašo iestādi, bet – ne pēdējā.
Vēlreiz paldies visiem, kas piedalījās šajā izbraukumā un šo dienu padarīja īpašu.

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>