Ziemeļīrijas skoliņa aicina lasīt grāmatas

Komentēt
Share
unnamed-002

Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skola “Zīļuks” veiksmīgi turpina sadarbību ar Latvijas Nacionālo bibliotēku, proti, projekta “Bērnu un jauniešu žūrija” ietvaros ir saņemts gadskārtējais dāvinājums – jaunāko grāmatu kolekcija dažādām vecuma grupām, tostarp pieaugušajiem, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja skoliņas vadītāja Vineta Makšus.

Ar jauniegūto grāmatu klāstu var iepazīties pie “Zīļuka” skolotājām. Bez tam, skolas bibliotēkā joprojām pieejamas iepriekšējo gadu kolekcijas, kā arī mūsu pašu atvēlētās grāmatas. Lasiet paši, mudiniet to darīt bērnus, vediet grāmatas draugiem vai citiem ģimenes locekļiem, kas uz skoliņu līdzi nebrauc.
Ļoti ceram uz visu atsaucību, ieinteresētību un aktivitāti. Vairāk par grāmatu kolekciju varat jautāt skoliņā vai elektroniski: ziljuks2014@gmail.com.

Skolas adrese : Killicomaine Community centrs, Festival Road, Portadown, BT63 5HE.
Skolas e-pasts: ziljuks2014@gmail.com
Mob.uzziņām: 07884556272

Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skolas “Zīļuks” darbību atbalsta Latviešu valodas aģentūra (LVA) no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) budžeta programmas „Valsts valodas politika un pārvalde”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>