Tullow “Cielaviņā” pirmā rosīgā nodarbību diena

Komentēt
Share
t1

Rudentiņš ir patiešām bagāts vīrs, tas ne tikai apbur mūs ar krāšņo lapu rotu un iepriecina ar dabas veltēm, bet dāvā atkalsatikšanās prieku gan maziem, gan lieliem latviešu nedēļas nogales nodarbībās “Cielaviņa”, kas notiek Tullow, Co. Carlow.

Pulkstenis tuvojas vienpadsmitiem, kad sanāk iekšā smaidošs bērnu bariņš. Vēl minūtīti pirms viss sākas tiek paspēts pastāstīt, kas vasarā darīts, jautāts: “Vai redziet, kā es esmu paaudzies!”, “Kad veidosim rudens kompozīcijas?”. Bet visam savas laiks, ieskanas zvaniņš un sākas neliels iestudējums “Meža skola”. Skolotāja Lapsiņa nepacietīgi gaida savus skolēnus Zaķi un Ezīti, kuri nedaudz kavējas. Lai arī Zaķim nebēdnim nemaz negribas
mācīties un Ezītim nāk miegs, tomēr visi kopā ar bērnu palīdzību ķeras klāt pie pirmā uzdevuma. Atjautīgie un zinošie bērni ātri palīdz tikt galā ar krustvārdu mīklu un skolotāja Lapsiņa priecīgi paziņo, ka nu visi ir pilntiesīgi Meža skolas skolēni. Tad visi ķeras klāt pie novēlējumu rakstīšanas uz krāsainajām Zinību koka lapiņām. Vēl mirklis svinīgai uzrunai, kopbilde, mielošanās ar sarūpētajām gardajām kūkām, sarunai ar vecākiem un tad
jau arī laiks steigties uz grupiņu nodarbībām.

Diena pagāja patiešām ātri, bija Dzejas dienām veltīta latviešu valodas nodarbība, rudens kompozīciju veidošana, pasaku stunda, Latvijas kartes izzināšana, Miķeldienai veltīta ievirze, neiztrūka rotaļas un spēles. Paldies visiem, kas šajā dienā bija kopā ar mums, kas mūs atbalsta un iedrošina!
Nākamā nodarbību diena 16.oktobrī plkst. 11.00, Tulovas Tenisa klubā, Tullow, Co. Carlow. Vairāk informācija un pieteikšanās: facebook.com/cielavinatullow.

“Cielaviņas” pārstāve
Līga Vaļģe

FOTO: no “Cielaviņas” arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>