Darbu sākusi nedēļas nogales skoliņa Virginia

Komentēt
Share
v6

Svētdien, 18. septembrī, Latviešu biedrības Cavan (LBC) jaundibinātajā latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Zinītis”, kas mājvietu radusi Unit 3, New Street Mews, Virginia, Co. Cavan, notika Atvērto durvju diena, bet jau 25. septembrī notiks pirmā nodarbība, kuras tēma būs “Rudens”, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja skoliņas vadītāja Evijai Nvaneri.

Virginia skoliņā “Zinītis” latviešu valodu, vēsturi, ģeogrāfiju, kultūru un tradīcijas bērniem vecumā no 4 līdz 15 gadiem mācīs Dace Līdaka, Justīne Meire un Evija Nvaneri, kuras sadarbojas ar pedagogiem no Latvijas – Gitu Petrovicu un Guntu Tramdaku.
Skoliņā bērni tiks dalīti darba grupās pēc zināšanu līmeņiem un vecuma.
Skoliņas galvenais mērķis ir iemācīt rakstīt un lasīt, kā arī
latviešu tradīcijas un svētku svinēšanu.
Visi tie, kuri vēl nav pieteikušies skoliņai, to var izdarīt un apmeklēt pirmo nodarbību, kurā būs gan rudens tirgus un izstāde, gan Miķeļdienas svinēšana.
Skoliņai “Zinītis” bērnus var pieteikt, zvanot skoliņas vadītājai pa tālruņiem 0852885986 un 0498554574 vai rakstot uz e-pasta adresi infozinitis@gmail.com.
Skoliņā “Zinītis” nodarbības notiks katru svētdienu no
plkst. 11.00 līdz 14.30.

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>