”Cielaviņa” bērniem Tullow

Komentēt
Share
cielavina

“Cielaviņa” – vecāku iniciatīva – piedāvā Tulovas (Tullow, Co. Carlow) tuvākā un tālākā apkārtnē esošajiem bērniem nodarbības ar mērķi pilnveidot latviešu valodas zināšanas, radoši darboties vizuālās mākslas nodarbībās, dejot, skandināt dziesmas, uzzināt vairāk par Latviju un svinēt svētkus.

Sanākot kopā vienu svētdienu mēnesī ar bērniem divās vecuma grupās darbosies iepriekšēju pieredzi diasporas skoliņas darbā uzkrājušās māmiņas Inese Jankevica, Aelita Geide un Līga Vaļģe. Arī citas māmiņas un tēti laipni aicināti iesaistīties nodarbību realizēšanā.

Nodarbības bērniem ir vecāku iniciatīva nesaistīta ar nevienu no Īrijā esošajām latviešu organizācijām, tomēr jau ir saņemts uzmundrinošs atbalsts no Latviešu Valodas Aģentūras (LVA) un Latviešu Biedrības Īrijā (LBĪ).

Ja vēlaties uzzināt ko vairāk vai pievienoties esošajam “Cielaviņa” pulciņam, droši rakstiet ziņu sociālajā saziņas vietnē Facebook: facebook.com/cielavinatullow.
Pirmā tikšanās 18. septembrī plkst. 11.00 Tulovas Tenisa kluba gaišajās telpās!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>