Darbu sāk Navanas latviešu skoliņa un jauniešu apvienība

[ 1 ] Comment
Share
meath_map

Navanas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas un jauniešu apvienības projekta grupa aicina uz pirmo tikšanos sestdien, 15. septembrī, plkst. 14.00 Navan Library, Railway Street, Navan, Co. Meath. Mīļi gaidīti Navanā un tās apkārtnē dzīvojošie latviešu bērni no 4 līdz 12 gadu vecumam, jaunieši no 13 līdz 18 gadu vecumam un viņu vecāki.

Skola bērniem piedāvā nostiprināt un uzlabot latviešu valodas zināšanas, uzzināt par latviešu folkloru, vēsturi un ģeogrāfiju, kā arī uzlabot savas angļu valodas zināšanas. Jauniešu apvienība piedāvā piedalīties dažādos ārpusskolas projektos un sagatavoties latviešu valodas eksāmenam Leaving Certificate iegūšanai.
Sīkāka informācija pa tālr. 0863386968 (Inguna Grietiņa); 0870948914 (Marita Levica); 0894509588 (Sanita Zvirgzdiņa); 0863842196 (Sigita Norvele), vai rakstiet uz e-pastu: navanasskola@gmail.com.

Uz tikšanos pirmajā skolas dienā!

One Response to Darbu sāk Navanas latviešu skoliņa un jauniešu apvienība

  1. silver price saka:

    Katru gadu mēs arī veidojam speciālas grupas skolēniem, kas mācās izlaiduma klasēs, un palīdzam viņiem speciālas sagatavoties skolas eksāmenam . Šajās grupās skolas paši spēcīgākie speciālisti, kas labi pārzina eksāmenu prasības, strādā tandēmā ar pasniedzēju, kam angļu valoda ir dzimtā valoda. Tiek organizēts arī izmēģinājuma eksāmens, kas pēc formas un satura ir identisks skolas eksāmenam, kā arī IELTS eksāmenam. Mūsu audzēkņi, kārtojot 9. un 12. klases eksāmenus, jūtas daudz pārliecinātāki par savām spējām un uzrāda ļoti labus rezultātus kā skolas, tā arī starptautiskajos testos ( IELTS u.c.), veiksmīgi iestājas Latvijas un ārvalstu augstskolās. Jaunā un Latvijā vienīgā programma studentu sagatavošanai mācībām ārvalstu augstskolās. Акаdēmiskā angļu valoda papildina sagatavošanos IELTS eksāmenam. Studenti ne tikai pilnveido savas angļu valodas zināšanas, bet arī iegūst akadēmiskās iemaņas, kas nepieciešamas veiksmīgām studijām ārvalstīs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>