PBLA Izglītības padome sveic skolēnus 1. septembrī

Komentēt
Share
IMG_2655

“Vasara jau projām steidzas, rudens vēji grib mūs sveikt”.
Ar šiem dziesmas vārdiem Pasaules Brīvo latviešu apvienības (PBLA) Izglītības padome sveic visus diasporas latviešu skolu skolniekus Ziemeļu puslodē, kas nākamajās dienās un nedēļās sāks jaunu mācību gadu.

Vēlam skolniekiem prieku par mācībām, par kopābūšanu latviskā vidē! Vēlam skolotājiem enerģiju, degsmi un aizrautību, jo šīs īpašības palīdz iedvesmot skolniekus, palīdz turpināt skatīties uz mērķi – mūsu latviešu valodas un latviskās dzīvesziņas uzturēšanu ārpus Latvijas. Mūsu svēts pienākums ir dot latviešu bērniem – jebkur viņi atrastos – iespēju saprast, sazināties, interesēties un galvenais – aizrauties – ar mūsu valodu, mūsu Latviju!

PBLA Izglītības padome

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>