Leinster Latviešu biedrības paziņojums

Komentēt
Share
abc

Pamatojoties uz saņemto skoliņas vadītājas Ingridas Tāraudas – Šakovas iesniegumu, datētu ar 29.07.2016, kā arī ievērojot Īrijas Republikas likumu normas un sekojot normatīvajiem aktiem, šā gada 29. jūlijā Tulovas bērnu un jauniešu skoliņa “Saulessvece” tiek pievienota atpakaļ “ABC Akadēmijai” – bērnu un jauniešu nedēļas nogales skolai, kas ir LELAB struktūrvienība ar filiālēm Tullow, Cashel un Swords.

Par latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “ABC Akadēmija” turpmāko darbību sekos papildus informācija.

Leinster Latviešu Biedrības (LELAB) vadītāja
Daiga Ezermale

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>