LVA iedibina savus apbalvojumus

Komentēt
Share
pateicibasraks_530x375_a73a8d4d779422157b3ed45489edd818

Latviešu valodas aģentūra (LVA) ir iedibinājusi savus apbalvojumus – Atzinības un Pateicības rakstus, liecina LVA ieraksts twiterī. Apbalvojumu mērķis ir izteikt LVA atzinību vai pateicību izciliem Latvijas un diasporas izglītības un kultūras darbiniekiem, izglītojamiem, studentiem, valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju darbiniekiem un dažāda līmeņa organizācijām par darbu, nopelniem un ieguldījumu LVA mērķu sasniegšanā.

LVA savus apbalvojumus piešķirs par iepriekšējā gadā paveikto vai par nopelniem ilgākā laikposmā.
Apbalvošanai izvirzītos kandidātus var iesniegt valsts vai pašvaldības iestāde, biedrība vai nodibinājums, kā arī izglītības iestāde.
Ierosinājumus par apbalvošanu ar LVA Atzinības vai Pateicības rakstiem jāiesniedz rakstiski LVA direktoram vai LVA direktora pilnvarotai personai.
Pieteikumā jānorāda ne tikai vārds un uzvārds, bet arī jāsniedz apbalvošanai izvirzītā kandidāta detalizēts nopelnu izklāsts.
Ar papildinformāciju var iepazīties LVA mājas lapā.

FOTO: LVA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>