“Taurenītis” noslēdz sezonu

Komentēt
Share
t7

Limerikas bērnu deju kolektīvs “Taurenītis” 18. jūnijā ar dalību Limerikas Kupala Night pasākumā noslēdza kārtējo sezonu, kurā kopumā tika izdejoti 15 koncerti.
Šī sezona bija ļoti radoša un interesanta gan bērniem, gan vecākiem.

Mēs, vecāki, ar interesi vērojām, kā skolotājas Anita un Agnija Šuplinskas iegulda tik lielu darbu mūsu bērnu izglītībā, jā, tieši izglītībā, jo atrodoties šeit Īrijā, bērniem ir maza saskarsme ar mūsu valodu, bet deju kolektīvs ir ne tikai vieta, kur iemāca jaunas dejas, bet tiek runāts latviešu valodā.
Paldies skolotājām par šo mācību gadu, par viņu ieguldīto darbu, laiku un izturību.
Bet jaunā sezona nemaz nav aiz kalniem, jo to uzsāksim augusta beigās ar lidojumu uz Prāgu, kur piedalīsimies folkloras festivālā.
Lai Jums visiem jauka vasara un atpūta.

Vecāku vārdā – Daina Škurova

FOTO: Eva Tierney

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>