Tulovas skoliņā “Saulessvece” sākas skolēnu uzņemšana

Komentēt
Share
13451153_10204671570907523_1384608615_n

Tulovas (Tullow) latviešu skoliņā “Saulessvece” sākas skolēnu uzņemšana 2016./2017. mācību gadam.
Aicināti skolēni sekojošās vecuma grupās:
A grupa – 1.5-3 g.
B grupa – 4-6g.
C grupa – 7+
Uzdrīksties un atnāc!

Mēs kopā mācīsimies latviešu valodu un literatūru, dziedāsim, zīmēsim, mācīsimies par Latviju – ģeogrāfiju, vēsturi, dabas mācību, mācīsimies skaisti dejot, kopā svinēt latviešu tradicionālos svētkus un pievienoties īru tautai viņu svētkos, piedalīsimies dažādos projektos un vēl, un vēl, un vēl..

Par skoliņu sīkāk var izlasīt http://saulessvece.wordpress.com

Pieteikumus sūtīt: ingrida.taarauda@inbox.lv

Ingrīda Tārauda,
skoliņas vadītāja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>