Noslēdzies “Pasaciņas” pirmais mācību gads

Komentēt
Share
2

29. maijā Swords latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Pasaciņa”, saulītes lutināta, nosvinēja sava pirmā mācību gada beigas.
Gan mācību gads, gan pats noslēgums bija smieklu, jautrības un gudrību bagāts. Ko tik mēs šajos mēnešos nedarījām – mācījāmies, dejojām, dziedājām un gatavojām našķus.

Mēs mācījām viens otru, jo katra skolas diena bija kā uzrakstīta pasaka, kurā netrūka galveno varoņu prieka, piedzīvojuma un pat pa dažai labai asariņai. Bet pats galvenais – mācoties latvisko, mēs kļuvām draugi!!!
Kompānija “Sergevi- Latviešu pasākumi Īrijā”, kuras paspārnē darbojas nogales skoliņa “Pasaciņa”, saka lielu, jo lielu paldies visiem, kuri piedalījās “Pasaciņas” raibajā dzīvē!
Paldies mūsu pasaciņas rakstītājiem, kuri izturēja līdz galam – jo kā jau teicām svinīgajā pasākumā – Jūs esat vislielākie malači un jūsu neatlaidību, izturību un iekšējo spēku varam tikai apbrīnot. Tādēļ atkārtosimies kaut simtiem reižu, bet: “Kamēr būsiet Jūs – būsim arī mēs!”.
“Pasaciņa” paldies saka savam pasniedzēju kolektīvam par izturību un mīlestību visa mācību gada garumā-
Paldies A klasītes pasniedzējām – Lindai Sirmelei un Lindai
Purviņai; B klasītes pasniedzējām – Sallijai Grundulei un Vēsmai Bruverei (Zeltiņai); C klasītes pasniedzējiem un ideju ģeneratoriem – Evitai un Sergejam Kudrjašoviem; Gardumu un Darbmācības stundu pasniedzējai – Sintijai Ažgiņai; Latviešu tautas deju skolotājai – Solveigai Slaidiņai un Mūzikas stundu pasniedzējai – Ilzei Elizabetei Keizarei.
Kā arī vēlamies teikt paldies visiem, kuri mūs atbalstīja ar
labiem vārdiem un darbiem!
Saulainu, superīgu piedzīvojumu un atpūtas bagātu Jums visiem šo vasariņu! Tiksimies septembrī!

Skoliņas vadītāja
Evita Kudrjašova

www.sergevi.ie

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>