Māmiņdiena “Saulgriezītē”

Komentēt
Share
b4

Latviešu biedrības Īrijā nedēļas nogales skoliņā „Saulgriezīte” īpaši siltā un saulainā 8.maija svētdienā tika cieši samīļotas un sveiktas Māmiņas.
Katra skolnieciņa zīmēts, līmēts, gleznots vismīļākā cilvēka, savas mammas portrets rindu rindās jau rotāja skolas zāli, kad tajā ieradās skaisti sapucētas, smaidošas māmiņas ar saviem bērniem.

Protams, arī tēti bija klāt, un no Latvijas bija atbraukusi pat viena vecmāmiņa. Svētku pasākuma iesākumā skolas vadītāja Ilze Barkus aicināja pašas māmiņas un tētus aizdomāties par savām mātēm Latvijā, atcerēties viņu mīlestības un nesavtības devumu mums. Vienalga, cik ar gadu mums katram būtu, māte mums ir īpašs cilvēks visa mūža garumā. Mātes mūs ar asarām acīs pavada uz tālām zemēm, un gaida, gaida…
Šajā svētku reizē mūsu skolnieciņi bija sagatavojuši sirsnīgu koncertprogrammu savām māmiņām un dažādus mīļus pašgatavotus skaistumus. Paši mazākie, jeb skolotājas Zanes klasītes bērni uzstāšanās satraukumu dalīja kopā ar tētiem, vienojoties sildoši mīļā dzejolī. Tad pēc kārtas visas skoliņas klasītes rādīja viesiem, ko samācījušies, un dāvāja māmiņām kartiņas, dāvaniņas, ziedus un bučiņas. Un, protams, kopīgas dziesmas.
Pasākuma noslēgumā visus priecēja un pārsteidza skoliņas paši mazākie dziedošie Muzikālās Pasaku studijas bērni, paši mazākie „mazie letiņi”, tādējādi parādot šajā mācību gadā apgūto. Braši un priecīgi „lācis”, „sivēns”, zaķis” un „tīģeris” piedipināja pilnu svētku telpu. Ar iespaidīgu profesionāli drošu uzstāšanos skolas zāli pierībināja un piedziedāja arī lielākie bērni no „Mazā Letiņa”. Gan mazos, gan lielos „letiņus” skoliņas Māmiņdienas
svētkiem bija sagatavojusi studijas vadītāja Inguna Grietiņa. Paldies viņiem par šo svētku sveicienu. Noslēgumā vēl saldam kopā būšanas priekam neliela mielošanās ar skolas skolotāju sarūpētajiem cienastiem. Māmiņas, mīlam mēs jūs!

Ilze Barkus
Skolas „Saulgriezīte” vadītāja

FOTO: Arnis Krūmiņš

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>