Latvija Kultūras ministre ciemojas Navanas skoliņā

Komentēt
Share
13133281_1080619621997150_3111680120665928048_n

30. aprīlis Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) Navanas latviešu nedēļas nogales skoliņas Impulss bērniem, vecākiem un skolotājiem bija ļoti īpaša diena – skolā viesojās Latvijas Kultūras ministre Dace Melbārde, Kultūras ministres padomniece Selga Laizāne, Kultūras ministres biroja vadītāja Vita Cīrule, LBĪ priekšsēdētāja Inguna Grietiņa un LBĪ vice priekšsēdētājs Pēteris Kļaviņš.

Tikšanās noritēja vienkāršā un sirsnīgā gaisotnē. Sasveicināšanās aplī viesi iepazīstināja klātesošos ar sevi. Bērni uzzināja, kādus darbus ministre un pārējie viesi veic savā ikdienā un par gatavošanos Latvijas Valsts 100. gadadienai. Savukārt skoliņas audzēkņi pastāstīja par sevi, prezentēja skoliņas video un nodemonstrēja savu lasīt un stāstīt prasmi latviešu valodas stundas ietvaros.
Neizpalika arī savstarpējās apdāvināšanās prieks!
Saņēmām fantastisku dāvanu no kultūras ministres un bērni viesiem uzdāvināja pašdarinātus darbiņus par godu Latvijas Republikas atjaunošanas dienai un Māmiņu dienā!

Paldies ministrei Dacei Melbārdei un pārējiem viesiem par sagādāto kopā būšanas prieku! Izturību ikdienas darbos un prieku svētkos!

LBĪ Navanas latviešu bērnu un jauniešu apvienības Impulss pārziene
Inga Zvirgzdiņa

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>