Carlow skoliņa pārceļas uz plašākām telpām

Komentēt
Share
skola11

Pamatojoties uz to, ka Leinsteres Latviešu Kultūrizglītības Asociācijas (LLKIA) “DZINTARS” DZINTARA MĀKSLAS SKOLAS audzēkņu skaits turpina pieaugt un līdzšinējās jaukās telpas New Oak Community Centre ir kļuvušas par šauru, šodien LLKIA “DZINTARS” direktore Inta Dreimane-Riekstiņa noslēdza līgumu ar Carlow Educate Together NS direktoru Simon Lewis par telpu īri DZINTARA MĀKSLAS SKOLAI.

Š.g. 31. janvārī visa DZINTARA MĀKSLAS SKOLAS saime ir aicināta skoloties jaunajās skolas telpās – Carlow Educate Together National School Bestfield, Athy Road, Carlow Town, Carlow.
Uz tikšanos, dzintarēni!

Prieks…
Prieks nav mērojams un sverams,
Nav tas uzceļams kā nams.
Prieks nav krāsās attēlojams,
Nav tas pērkams, pārdodams.
Prieks ir sirsnīgs rokas spiediens,
Prieks ir acu skatiens zaigs.
Prieks ir rasas piliens saulē,
Drauga starojošais vaigs/
Prieks ir gaisma, jūtu siltums,
Sniegs un ledus tajā kūst.
Prieks ir gaišu domu avots,
Kas no sirds uz sirdi plūst.

Inta Dreimane-Riekstiņa
LLKIA “DZINTARS”, DZINTARA MĀKSLAS SKOLAS direktore
t.0858727435, inta.d.riekstina@gmail.com

FOTO: no LLKIA “DZINTARS” arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>