Diasporas skolotāju seminārs Bradfordā

Komentēt
Share
IMG_8608

Latviešu nacionālā padomes Lielbritānijā (LNPL) sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru (LVA) šā gada 5. un 6. martā rīko diasporas skolotāju semināru, kas notiks Bradfordā (DVF Bradford, 5 Clifton Villas, Manningham Lane, Bradford BD8 7BY), Lielbritānijā. Semināram aicināti pieteikties arī Īrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņu skolotāji.

LVA un LNPL katras skoliņas vienam skolotājam segs ceļa izdevumus (līdz 70 eiro), naktsmājas, pusdienas un vakariņas.
Šobrīd skolotāju skaits no vienas skoliņas nav ierobežots.
Tuvākā lidosta – Leeds Bradford.

Marta semināra galvenā tēma būs nedēļas nogales skoliņu audzēkņu zināšanu vērtēšana. Semināra laikā tiks apkopoti priekšlikumi, kas vēlāk tiks iesniegti Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM). Tāpat tiks spriests par skoliņu mērķiem un iespējamiem sadarbības modeļiem.

Lai pieteiktos semināram, ir jāaizpilda pieteikuma anketa, kas līdz 1. februārim jānosūta Mārim Pūlim uz e-pasta adresi: moggyp@aol.com.

Papildinformācija, rakstot uz e-pastu moggyp@aol.com vai zvanot pa tālruni 00447710743982 – Māris Pūlis, LNPL Izglītības nodaļas vadītājs.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>