Droghedas skoliņā jaunais mācību gads sāksies 15. septembrī

Komentēt
Share
IMG_5786

Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas skolotājas Lolita Kučinska un Inga Tairova (attēlā) uz jaunā mācību gada pirmo nodarbību gaidīs savus audzēkņus 15. septembrīplkst. 13.30 mācības uzsāks jaunākā grupa, bet plkst. 15.15 – vecākā grupa. Mīļi gaidīti gan jau esošie skolnieki, gan jauni!

Mācības Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā notiks katru sestdienu, jaunākajai grupai (no 3 līdz 6 gadiem) no plkst. 13.30 līdz 15.00, vecākajai grupai (no 6 līdz 10 gadiem) no plkst. 15.15 līdz 16.45.
Droghedas skoliņa atrodas Holy Family Community Centre telpās (baznīcas stāvlaukums, pretējā pusē baznīcai), Ballsgrove, Drogheda, Co. Louth.
Maksa par vienu nodarbību 5 €.

Papildinformācija par mācību procesu pa tālruņiem: Lolita – 0863335070, Inga – 0872913034, bet, lai uzzinātu, kā atrast Holy Family Community Centre, zvaniet Sigitai – 0857070249. Vai rakstīt uz e-pasta adresi: droghedasskola@gmail.com.

Tiekamies 15. septembrī Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā!

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>