“Pasaciņas” pirmie Ziemassvētki

Komentēt
Share
p9

Mūsu Swords latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņai “Pasaciņa” šie bija pirmie Ziemassvētki, kuriem arī cītīgi gatavojāmies. Dekorējām piparkūkas, mācījāmies dziesmiņas un dejas, darinājām savas apsveikumu kartiņas, sniegpārsliņas un eglīšu rotājumus. Bērniem decembra nodarbības pagāja rosoties uz pilnu klapi – kā īstā Rūķu darbnīcā.

Tādēļ arī Ziemassvētku pasākumā sienas rotāja pašu darinātās Sniegpārsliņas, eglīte apģērbās bērnu rotātajos bumbuļos, mīļie vecāki dāvanā saņēma ar mīlestību darinātās kartiņas, bet plašajā zālē skanēja bērnu balsis dziedot un līksmojot. Deju skolotājas Solveigas Slaidiņas vadībā, bērni dejoja latviešu tautas dejas, bet, mūzikas skolotājas Ilzes apčubināti, gan mazie, gan lielie Pasaciņu stāstītāji dziedāja Ziemassvētku dziesmiņas un gāja
rotaļās ar goda viesiem – Ziemassvētku vecīti un Sniegbaltīti. “Pasaciņas” skolotāji bērniem un vecākiem pastāstīja, kas ir Ziemassvētki, parādot to miniatūrā ludziņā, bet Ziemassvētku vecītis un Sniegbaltīte, parotaļājušies ar bērniem, ķērās klāt pie gardo dāvanu dalīšanas.
Kā jau Ziemassvētkos ierasts, arī cienastu un daudzu jauku apsveikumu netrūka, ko sarūpēja mazie Pasaciņas rūķīši un viņu vecāki.
“Pasaciņa” lielu, jo lielu paldies vēlas teikt -
• Elitai Krūmiņai Navanā par brīnišķīgajām konfekšu eglītēm,
• Diānai Valtmanei par daudzo un dažādo materiālu dāvinājumiem šo mēnešu laikā,
• viesnīcai Radisson Blu Dublin Airport par lielisko un draudzīgo attieksmi,
• mīļajiem skolotājiem par lielisko un draudzīgo atmosfēru skoliņā un jūsu ieguldīto darbu.
Īpašs un neizmērojams paldies visiem “Pasaciņas” bērniem un viņu vecākiem par jūsu uzticību, draudzīgumu un vēlmi turpināt rakstīt nākamās pasakas kopā arī nākamgad!
“Pasaciņas” skolotāji un mazie stāstītāji visiem, visiem – gan lieliem, gan maziem – novēl Priecīgus, gaišus un saticīgus Ziemassvētkus un daudz, jo daudz mīlestības, sapņu piepildījumu nākamajā 2016. gadā!

Priecīgus svētkus vēlot,
Evita un Sergejs Kudrjašovi
Skoliņa “Pasaciņa” un “Sergevi – latviešu pasākumi Īrijā”

Piebildīte – fotogrāfijas no Ziemassvētku pasākuma varēs
lejuplādēt tikai 1 nedēļu (pamatojoties uz savstarpēji noslēgtu vienošanos ar bērnu vecākiem par skoliņas foto izvietošanu sabiedriskajos medijos) -
www.sergevi.ie pasākumu sadaļā galerijās
www.draugiem.lv “Sergevi” lapā

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>