Piparkūkas danco…

Komentēt
Share
cc65f456-c299-48d9-b565-e949a34900f4

Danco, danco, kas uz lielā šķīvja danco?
Piparkūkas, piparkūkas danco!
Smaržo, smaržo, kas pa visu māju smaržo?
Piparkūku smaržas danco!
Danco, danco, kas uz manas mēles danco?
Piparkūku gardumiņš danco!
Ai, kā danco, danco, danco,
Ka tik mēli līdzi neaizdanco!

…ar Piparkūku balles jestro himmnu ir aizvadīta gada nogale, sagaidīti Ziemassvētki Leinster Latviešu Biedrības (LELAB) ABC Akadēmijas Tullow un Swords skoliņās.
Swords skoliņa, kas mainījusi savas mācību telpas, Ziemassvētkus sagaidīja jaunajā skoliņas mītnē. Īpašo svētku sajūtu ar savu klātbūtni radīja Salatētis un Sniegbaltīte.
Sniegbaltītes galvenais palīgs ABC Akadēmija Swords pasākumā bija Ralfs, kurš sagaidīja savus skolasbiedrus un cītīgi palīdzēja balles norisei. Kas gan tik mums nebija jādara! Salatētis centās nosaldēt degunus, ausis un visiem bija jāiemācās sasildīties! Neiztikām bez sniega kaujām un nopikoti tika visi – gan vecāki, gan Sniegbaltīte.
Jautrās rotaļās iesaistījās ne tikai skolēni, bet arī vecāki un pat ciemiņi no citām skoliņām Īrijā un Latvijā.
Salatētim, tālo ceļu mērojot, tika stāstīts, kā mēs šeit dzīvojam un mācamies, kādas gudrības esam iemācījušies šajā pirmajā pusgadā un visi nosolījāmies mācīties vēl cītīgāk!
Svētkus nesabojāja ziņa, ka Salatētim jādodas pie citiem bērniem, jo Sniegbaltīte ierāva mūs nebeidzamā deju un rotaļu virpulī. Par pārsteigumu visiem, izrādijās, ka Salatēva galvenajai palīdzei ir dzimšanas dienu! Pie dāvanām tika ne tikai skoliņas bērni, bet arī vecāki!

Nākošā diena atnesa jaukus pārsteigumus ABC Akadēmijai Tullow. Saņemtie apsveikumi no Swords skoliņas draugiem bija patiesa prieka dzirkstīte bērnu actiņās!
Šoreiz Salatētis lielo dāvanu maisu bija nodevis Sniegbaltītes māsai Tullow pilsētā, līdz ar slepeno spēļu noteikumiem. Piedzīvojumiem bagātā, saulainā svētdienā varēja sākties!
LELAB un ABC Akadēmija pateicas mūsu sponsoram AS “LAIMA” par atbalstu un sagatavotiem gardiem pārsteigumiem – Piparkūku balle bija īsti piparkūku piepildīta! Pie gardumiem tika ne tikai ABC Akadēmijas audzēkņi, bet arī vecāki, kā arī LELAB un ABC Akadēmijas lielākie atbalstītāji!
Paldies Jums visiem par jaukajiem svētkiem un novēlam draugiem no citām skoliņām, visiem tuviem un tāliem piedzīvot īsto Ziemassvētkus brīnumiņu, kā arī laimīgu, radošām idejām bagātu Jauno 2016. gadu!

Leinster Latviešu Biedrības (LELAB) ABC Akadēmija Tullow latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas darbību atbalsta Latviešu valodas aģentūra (LVA) no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) budžeta programmas „Valsts valodas politika un pārvalde”.

Daiga Ezermale
LELAB priekšsēdētāja

FOTO: no skoliņu arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>