Kamenītes slido pretim Ziemassvētkiem!

Komentēt
Share
1-IMG_5060

Vakar, 19. decembrī, Latviešu biedrības Īrijā (LBI) nedēļas nogales skoliņa ‘’Kamenīte’’ atzīmēja Ziemassvētkus pilsētas muzejā un slidotavā!
Tā kā šogad skoliņai tika uzticēts tas gods izrotāt Hanta muzeja (The Hunt Museum) egli un vestibilu, kam skoliņas bērni gatavoja rotājumus jau no septembra mēneša, tad šī vieta bija ideāla mūsu Ziemassvētku priekšnesumam.

Eglītes skuju un piparkūku smaržu piepildītājā muzejā Ziemassvētku svinības sākās ar bērnu sagatavotu priekšnesumu vecākiem un viesiem. Bērni skaitīja dzejoļus, izteica Ziesmassvētku novēlējumus un kopīgi vienojāmies grupas ‘’Knīpas un Knauķi’’ Ziemassvētku dziesmās. Hanta muzeja izglītības nodaļas pārstāvis Shae Clancy pateicās bērniem par fantastisko darbu dekorāciju gatavošanā un pasniedza tiem sertifikātus par
piedalīšanos Hanta muzeja Ziemassvētku projektā. Turklāt skoliņa Muzejam pasniedza pateicības dāvanu- pašgatavotu Ziemassvētku svečturi un lielu piparkūkas sirdi, par doto iespēju parādīt bērnu roku darbu Limerikas iedzīvotājiem.
Šajā macību pusgadā bērni ir ieguldījuši patiesi ļoti lielu darbu latviešu valodas apguvē , gan lasot grāmatas, gan pildot vairāk mājasdarbu kā līdz šim, kā arī apguvuši
daudz jaunas dziesmas un dzejoļus. Bērni, par lielo ieguldīto darbu šajā mācību gadā, saņēma pārsteiguma dāvanu- biļeti uz slidotavu. Paldies vecākiem, ka palīdzēja saglabāt noslēpumu, bērnu pārsteiguma sajūtu veicināšanai.
Pēc pasākuma svinīgās daļas bērni, skolotājas un vecāki devās uz pilsētas slidotavu. Izslidojās visi, arī tie, kuri kāpa uz ledus ar slidām pirmo reizi! Neiztikām arī bez
krišanas, bet tas nebūt nemazināja jautro un spraigo sparu bērnu un vecāku vidū. Fantastiski pavadīta diena visiem kopīgi un nu varam doties Ziemassvētku brīvdienās uzkrāt spēkus jaunam mācību periodam.
Paldies audzēkņiem un vecākiem par brībišķīgu gadu! Ziemassvētkos novēlam, lai sirdis piepildās baltām domām un sapņus, lai mirdzošās zvaigznes, krītot pārvērš īstenībā!

Latviešu biedrības Īrijā (LBI) nedēļas nogales skoliņas “Kamenīte” darbību atbalsta Latviešu valodas aģentūra (LVA) no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) budžeta programmas “Valsts valodas politika un pārvalde”.

Priecīgus, siltus un mīļus Ziemassvētkus vēlot,
Kristīne Velša

FOTO: Kristīne Velša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>