Skoliņas saņems Ziemassvētku dāvanu no LVA

Komentēt
Share
fe97470e-14ad-435a-abe1-2e2b24e927a9

Tuvojoties gada nogales sirsnīgākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem – Latviešu valodas aģentūra (LVA) vēlas pateikties latviešu diasporas nedēļas nogales skolām par veiksmīgo sadarbību un darbu, ko tās veic, portālam baltic-ireland.ie pavēstīja LVA diasporas projektu koordinatore Sanda Roze.

Šajā gadā LVA diasporas skolām nosūta Ziemassvētku dāvanu – apsveikumu un divus apgāda Zvaigzne ABC izdevumus: ziemas saulgriežu grāmatu „3 x 3 Ziemassvētki” un „Pasaku kalendāru 2016”. Izmantojot kalendārā esošās pasakas, LVA ir sagatavojusi gan metodisko materiālu valodas prasmju pilnveidei, gan arī latviešu tautas pasakām veltītu nodarbību aprakstus, kas sniegs atbalstu diasporas skolotājam.
Latviešu valodas aģentūra ir Izglītības un zinātnes ministrijas pārraudzībā esoša tiešā pārvaldes iestāde. Tās darbības mērķis ir veicināt latviešu valodas – Latvijas Republikas valsts valodas un Eiropas Savienības oficiālās valodas – statusa nostiprināšanu un ilgtspējīgu attīstību. Viena no Latviešu valodas aģentūras funkcijām ir sniegt atbalstu latviešu diasporai ārvalstīs latviešu valodas apguvē un valodas saglabāšanā.

FOTO: LVA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>