Nedēļas nogales skoliņu skolotāju seminārs “Mūsmājās” (Anglija)

Komentēt
Share
seminars_bradford-111

Latviešu nacionālā padome Lielbritānijā (LNPL) un Peterbotough latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa aicina Īrijas skoliņu skolotājus uz kārtējo semināru, kas šī gada 22. septembrī notiks latviešu centrā “Mūsmājās”, Priory Hill, Wolston, Warwickshire, CV8 3FZ. Tuvākā lidosta – Birmingham (biļetes cena turp-atpakaļ šobrīd 48 €).

Semināra programma:
10.00 Reģistrācija un kafija;
10.30 Atklāšana;
10.45 Atskats uz diasporas semināru un turpmākā sadarbība ar Latviju;
11.30 Skoliņu virītkartes – divas minūtes katrai skoliņai;
12.00 Darba grupu izveidošana – Inese Asermana;
12.15 Darba grupas analizē problēmas;
12.45 Katra grupa prezentē risinājumu;
13.15 Pusdienas;
14.00 Kā internets var palīdzēt skoliņas darbam (latviansonline.com, latviesi.com.uk, baltic-ireland.ie)?
14.30 Mācību metodika – Māris Pūlis;
15.00 Darbs grupās – organizatoriskie jautājumi;
15.30 Darba grupas prezentē risinājumus;
16.00 Jautājumi panelim;
16.30 Seminārā paveiktā apkopojums;
17.00 Sadraudzības projekts.
17.30 Kopīgas vakariņas un atvadīšanās.

Semināram var pieteikties, rakstot Mārim Pūlim uz e-pasta adresi moggyp@aol.com.
Lai veiksmīgāk koordinētu Īrijas delegācijas ierašanos (auto noma no Birmingham vai vilciens+taksometrs, u.c.), lūgums savu lēmumu par piedalīšanos (vai nepiedalīšanos) seminārā nosūtīt uz e-pasta adresi skola@baltic-ireland.ie.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>