ABC akadēmija izsludina divus konkursus

Komentēt
Share
tullow

Leinster Latviešu Biedrības (LELAB) ABC akadēmija Tulovas un Svords skoliņas sagaidot novembri – nozīmīgo mēnesi Latvijas vēsturē un kultūrā – gatavojas diviem konkursiem, ko rīko LELAB Izglītības nodaļa sadarbībā ar abām skoliņām.
Pirmais konkurss ir zīmējumu konkurss “Uzzīmē Latviju!”, kur aicināti piedalīties bērni kopā ar vecākiem.

Darbus drīkst izpildīt jebkurā zīmēšanas tehnikā. Tie iesūtāmi līdz 12. novembrim un tiks izstādīti skoliņās svinīgajos pasākumos par godu Latvijas dzimšanas dienai.
Otrais konkurss ir dzejiskais konkurss.
Novembris ir ne tikai Latvijas mēnesis, bet arī dzejnieka Ojāra Vācieša mēnesis. Ojāru Vācieti dēvē par Latvijas sirdsapziņu, tāpēc likumsakarīgi ir katru gadu atcerēties arī dzejnieku. Īpaši atceres pasākumi un jauno dzejas talantu konkursi notiek Latvijā – Gaujienā /skaistākajā vietā pie Gaujas/, kur Gaujienas vidusskolā mācījies Ojārs Vācietis un man arī ir laimējies daudzus darba gadus staigāt pa tiem pašiem gaiteņiem, pa kuriem savlaik staigājis Ojārs Vācietis. Bet arī ABC akadēmijai jau otro gadu ir tradīcija atcerēties Literārajā stundā Ojāru Vācieti!

ABC akadēmija skoliņas tiek aicinātas piedalīties dzejiskā konkursā!
Lūgums darbiņus savlaicīgi iesūtīt, lai tos varētu izvērtēt, jo būs labāko darbu apbalvošana. Darbus iesūtīt: ingrida.taarauda@inbox.lv
Protams, Svords skoliņā notiks arī tematiskā svētku stunda par Latvijas Neatkarības svētku dienu – 18. novembri, bet Tulovas skoliņā notiks svētku līnija “Es dziedāšu par tevi, tēvu zeme..”
Latvija sirdī ir katram no mums, neatkarīgi no tā, kādi likteņa pagriezieni mūs atveduši dzīvot tālās zemēs, prom no Latvijas…

Leinster Latviešu Biedrības (LELAB) ABC Akadēmija Tullow latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas darbību atbalsta Latviešu valodas aģentūra (LVA) no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) budžeta programmas „Valsts valodas politika un pārvalde”.

Ingrīda Tārauda
ABC akadēmija vadītāja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>