Skoliņas tiek aicinātas aizpildīt LVA aptaujas anketas

Komentēt
Share
Latviesu_valodas_agentura

Šā mācību gada sākumā Latviešu valodas aģentūrā (LVA) nomainījās diasporas projektu koordinatore – visiem mīļās Aijas Otomeres vietā tagad strādā Sanda Roze. Līdz ar to LVA lūdz visas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas aizpildīt aptaujas anketu, kurā, bez ierastajiem jautājumiem, tiek lūgts arī uzskaitīt skoliņu problēmas.

Anketas jāaizpilda līdz 16. oktobrim.

Anketa pieejama šeit:
Tāpat LVA sola, ka mācību materiālu dāvinājums skoliņām, kuru saņemt bija paredzēts vēl iepriekšējā mācību gadā, pie adresātiem nonāks šā gada beigās, ap Ziemassvētkiem.

Ar jauno LVA diasporas projektu koordinatori Sandu Rozi var sazināties, rakstot uz e-pasta adresi sanda.roze@valoda.lv.
Jaunās skoliņas var pieteikties “starta komplektam” – mācību materiāliem, ko LVA dāvina visām jaunajām skoliņām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>