Bērnus aicina piedalīties izstādē

Komentēt
Share
IMG_5004

Latvijas valsts svētku noskaņās kompānija “Sergevi” sadarbībā ar Latvijas Kultūras ministriju (KM), Pasaules brīvo latviešu apvienību (PBLA) un Latviešu biedrību Īrijā (LBĪ) 29. novembrī piedāvā teātra mīļotājiem noskatīties Valmieras Drāmas teātra aktrises Regīnas Devītes mono izrādi “Visa dzīve priekšā”. Šā pasākuma ietvaros paredzēta arī bērnu zīmējumu izstāde.

Kompānija “Sergevi” aicina visus Īrijas latviešu bērnus nedēļas nogales skoliņu audzēkņus piedalīties izstādē “Mana Latvija”.
Bērnu zīmējumi vai citi darbiņi tiks izstādīti pasākuma apmeklētāju apskatei un pēc pasākuma būs apskatāmi fotogrāfijās Sergevi mājas lapā vai citos sociālajos tīklos, kur sevi reklamē Sergevi (baltic-ireland.ie, Draugiem.lv un Facebook).
Zīmējumus vai citus darbiņus sūtīt pa pastu, vai nogādāt personīgi līdz 23. novembrim (iepriekš telefoniski piesakot savu dalību šajā izstādē).
Papildinformācija, zvanot pa tel. num. 086 86 68 017 Evitai.

Tāpat pasākuma laikā notiks gadatirgus “Latvju raibā pūra lāde”, kuram tirgotāji var pieteikties līdz 21. novembrim.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>