ABC akadēmijas Swords skoliņā sācies mācību gads

Komentēt
Share
11220133_916552428391895_1779940866235934688_n

ABC akadēmijas Swords skoliņa ir pavisam jaunā -dibināta 2015.gada 5.aprīlī, bet – ar savu spītu! Pēc mazas, bet visnotaļ pamācošas pieredzes, tā uzsāka jauno mācību gadu ar pozitīvu noskaņojumu un kvalitatīvi strādātgribošu kolektīvu. 6. septembrī visi, kas izvēlējās būt ABC akadēmijas saimē arī jaunajā mācību gadā – skolēni, viņu vecāki un skolotāji- pulcējās uz pirmo skolas dienu Radisson Blu Hotel Dublin Airport.

Jaunais skolotāju sastāvs patīkami satraukts par tikšanos ar skolēniem. Vienīgi C grupas audzinātājai Santai Jansonei ir pieredze ABC akadēmijas darbā, viņa tad arī jūtas drošāk un vada svinīgo pasākumu, kura laikā ar prezentāciju par ABC akadēmiju uzstājās dibinātājbiedrības priekšsēdētāja Daiga Ezermale. Sekoja skolotāju iepazīstināšana ar visiem skolas saimes pārstāvjiem. Skolotājas teica ceļavārdus un satikās ar savām audzināmajām grupām. Skolēni izmantoja iespēju un uzdāvināja savām audzinātājām rudenīgi krāšņus ziedu pušķus. Bet tad.. Tad ieradās Lācis, kad tikko bija sākusies bērnu diskotēka, un paziņoja, ka pazaudējis visas konfektes, ko nesis bērniem… Lai atrastu konfektes – nu jā, bija daži pārbaudījumi-rotaļas, pēc tā visa, protams, konfektes tika laimīgo atradēju rokās! Katra audzinātāja arī bija sagatavojusi rotaļu, un bija patiešām jauki vērot bērnu priecīgās saziņas. Arī tad, kad turpinājās pirmā skolas diena ar seju krāsošanu, katrs tika pie kārotās “saziņas” – multfilmas varoņa vai kāda mīļākā dzīvnieciņa. Arī tad, kad visiem bija iespēja fotostūrītī iemūžināt sevi kā piederīgu ABC akadēmijas saimei.

Paldies, protams, vecākiem, kuri atbalsta un tic, jūsu atbalsts, ticība un arī uzticība ir tie stūrakmeņi, kas virza skolas darbu! Paldies aktīvajiem un dzirksteļojošajiem bērniem! Ceru, ka enerģija skolā iet un mācīties neapsīks! Paldies skolotāju kolektīvam – čaklam un kolektīvam! Lai mums visiem kopā tik krāsains mācību gads .. kā pirmā skolas diena! neapsīks! Paldies skolotāju kolektīvam – čaklam un kolektīvam! Lai mums visiem kopā tik krāsains mācību gads… kā pirmā skolas diena!

Ingrīda Tārauda
ABC akadēmija vadītāja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>