Bērnu dienās Anglijā piedalās 62 dalībnieki

Komentēt
Share
IMG_4180

7. un 8. jūlijā latviešu centrā “Mūsmājas”, Anglijā notika Bērnu dienas, ko organizēja Latviešu nacionālā padome Lielbritānijā (LNPL). Diemžēl Īrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas šim aicinājumam neatsaucās, toties Anglijas skoliņas bija kupli pārstāvētas. Bērnu dienās piedalījās Leicester, Peterborough, London, Northampton, Bradford un Mansfield skoliņas.

Kā portālam baltic-ireland.ie pastāstīja LNPL Izglītības nodaļas vadītājs Māris Pūlis, Bērnu dienās piedalījās 62 dalībnieki, no kuriem 33 bija bērni un jaunieši vecumā līdz 18 gadiem.
Pasākuma atklāšanas ceremonijā, kas notika ārā pie Latvijas karoga, Bērnu dienu dalībniekus uzrunāja Koventrijas Daugavas Vanagu priekšsēdis Žano Mūsiņš.
Bērnu dienu pasākuma dalībnieki, stiprinot latviskās zināšanas, divas dienas pavadīja dziedot, dejojot, sportojot, veidojot mākslas darbus un spēlējot teātri. Sestdienas vakarā notika sadraudzības spēles, attrakcijas un diskotēka, bet svētdienas rīts iesākās ar svētbrīdi. Noslēgumā visi Bērnu dienu dalībnieki saņēma diplomus.
Bērnu dienu rīcības komiteja izsaka lielu pateicību dalībniekiem un nodarbību vadītājiem par atsaucību un ieguldīto darbu, kā arī latviešu centram “Mūsmājas” par draudzīgo uzņemšanu.
LNPL Izglītības nodaļas vadītājs Māris Pūlis, kurš šīs Bērnu dienas raksturoja, kā “superīgas”, pauž pārliecību, ka līdzīgs pasākums notiks arī nākošgad.

FOTO: Līga Pāvule

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>