Darbu sāk Cashel skoliņa “Kamoliņš”

Komentēt
Share
IMG_9813

Svētdien, 13. septembrī, Cashel pilsētā durvis vēra jauna latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Kamoliņš”. Skoliņa bērniem piedāvā dažādas nodarbības latviešu valodā. Skoliņas vadītājas Iras Fjodorovas vadībā jauno mācību gadu uzsāka 23 mazie audzēkņi vecumā no 2 līdz 12 gadiem. Soliņa darbosies trīs svētdienas mēnesī.

Šobrīd skoliņā ir izveidojušās divas grupiņas, ar 2 – 4 gadus veciem bērniem strādās skolotāja Iveta Ušacka, ar 5 gadus un vecākiem bērniem strādās skolotāja Ira Fjodorova, skolotājām ir arī palīgs – Irita Puzāne. Dejot bērnus mācīs bērnu tautisko deju kolektīva “Sienāzītis” vadītāja Olita Lagzdiņa.
Uz skoliņas atklāšanu bija ieradies Latvijas vēstnieks Īrijā Gints Apals ar kolēģi Katrīnu Līdaku.
Pēc skoliņas svinīgās atklāšanas vēstnieks ar bērnu vecākiem un skoliņas vadību pārrunāja sadarbības iespējas, kā arī atbildēja uz vecākus un skolotājus interesējušiem jautājumiem.
Skolinas adrese Scout Hall, The Green, Cashel, South Tipperary.

“Kamoliņa” vadītāja
Ira Fjodorova
Info: “Draugiem.lv”, kā arī zvanot pa tel. num.: 0866664409 vai 0892421740.

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>