Droghedas skoliņa mācību gadu sāk ar paziņojumu

Komentēt
Share
IMG_1292

Saulainā 5. septembra sestdienā Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Burtiņš” mājvietā – Holy Family Community Centre – uz pirmo mācību gada nodarbību kopā sanāca bērni, vecāki un skolotāji. Pēc iepazīšanās un puķu pasniegšanas vecāki devās iepazīties ar skoliņas noteikumiem, bet bērni – sagatavot pirmās skolas dienas paziņojumu.

Kad vecāki bija aizpildījuši anketas, gatavs bija arī bērnu paziņojums, un, proti, jauno mācību gadu Droghedas skoliņa iesāka 27,43 metru garumā! Redzēsim, cik gari mēs būsim mācību gada beigās, jo skolotājas solīja bērnu augumu mērīšanas pasākumu atkārtot arī maijā!
Pēc paziņojuma nolasīšanas un kopējās bildes tapšanas bērni devās uz savām klasēm, kur piedalījās pirmajā mācību stundā. Vecākā grupa nopietni ķērās klāt jaunās mācību grāmatas un darba
burtnīcas iepazīšanai, savukārt abu jaunāko grupiņu bērni ne tikai apguva zināšanas, bet arī apciemoja skoliņas pagalmā dzīvojošos ēzelīšus un poniju.
Droghedas skoliņas nākamā nodarbība notiks sestdien, 12. septembrī, kad ar kopīgu izbraukumu zaļumos svinēsim Tēvu dienu. Uz šo nodarbību tētiem un bērniem jāierodas āra aktivitātēm piemērotā apģērbā.
Līdzi jāņem labs garastāvoklis un cepamdesas!
Pulcēšanās pie skoliņas plkst. 10.30. Lietus gadījumā Tēvu dienai veltītā nodarbība notiks skoliņas telpās, bez piknika.

Vecāku sapulcē tika nolemts, ka šajā mācību gadā bērniem, būs arī deju nodarbība, kas notiks pirms mācību stundām un kuru vadīs skolotājas Anta Ošiņa un Laura Līviņa. Precizēts paziņojums par deju nodarbībām tiks publicēts skoliņas mājas lapā
www.draugiem.lv/burtins/.

2015./2016. mācību gadā ar vecākās grupas bērniem strādās skolotāja Inga Tairova, ar vidējo grupu – Anna Dzene, bet ar pašiem mazākajiem darbosies Laura Līviņa un Anta Ošiņa, savukārt vecāku padomi vadīs Annas un Paulas mamma Sigita Ekuse.

Papildinformācija pa tel. num. 0872913034 (Inga), 0879412668 (Laima), vai rakstot uz e-pasta adresi:
droghedasskola@gmail.com.

Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Burtiņš” darbību atbalsta Latviešu valodas aģentūra (LVA) no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) budžeta programmas „Valsts valodas politika un pārvalde”.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>