Ielūgums uz “Sienāzīša balli”

Komentēt
Share
20150801_140704

Longfordas bērnu tautisko deju kolektīvs “Sienāzītis” ielūdz uz piecu gadu jubilejas koncertu “Sienāzīša balle”!
Jubilejas koncerts notiks šā gada 6.septembrī plkst. 15.00 St. Clare’s Primary School, Ard Mhuire, Cock Hill, Cavan.

Koncertā piedalīsies paši jubilāri – bērnu deju kolektīvs “Sienāzītis”, kā arī Limerikas bērnu deju kolektīvs „Taurenītis”, Dublinas bērnu deju kopa “Dzirnaviņas”, deju kopa “Rudzupuķe”, deju kopa “Nemiers”, deju kopa “Karbunkulis” un deju kolektīvs “Varavīksne”.

Ieejas maksa – 2 eiro.

FOTO: no “Sienāzīša” arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>