Foto akcija – Pirmā skolas diena

Komentēt
Share
Fotosesija_ar_jauno_skolas_for_2

Šis ir jau sestais gads, kad portāls baltic-ireland.ie saviem lasītājiem, kuru atvases uzsāks skolas gaitas Īrijā, piedāvā piedalīties foto akcijā “Pirmā skolas diena”. Bērnu pirmā skolas diena ir viens no lielākajiem notikumiem katras ģimenes dzīvē, tāpēc aicinām vecākus piedalīties akcijā, tādējādi daloties savā priekā un lepnumā.

Fotogrāfijas (jpg, png) foto akcijai “Pirmā skolas diena” sūtīt uz e-pasta adresi: konkurss@baltic-ireland.ie līdz 3. septembrim (ieskaitot). Vēstulē jānorāda bērna vārds, vecums un, ja ir vēlēšanās, var minēt arī skolas nosaukumu, kā arī vecāku kontakttālrunis.

Iesūtītās fotogrāfijas tiks izmantotas tikai un vienīgi foto akcijai “Pirmā skolas diena”. Fotogrāfijām jāatbilst akcijas tēmai.

Interesantākās un aizkustinošākās fotogrāfijas tiks publicētas portālā baltic-ireland.ie 5. septembrī, bet izlozes kārtībā tiks noteiks viens veiksminieks, kuram tiks pārsteiguma balva!

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>