Sienasavīžu konkursā uzvar DZINTARA MĀKSLAS SKOLA

Komentēt
Share
sa2

Šā gada sākumā Īrijas latviešu nacionālā padome (ĪLNP) jau trešo reizi izsludināja sienasavīžu konkursu, kurā aicināja piedalīties Īrijas un Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas un bērnu pašdarbības kolektīvus. Sienasavīzē uzskatāmi bija jāparāda skoliņas vai kolektīva ģeogrāfiskā atrašanās vieta, kā arī svarīgākie 2014./2015. mācību gada notikumi.

Vakar, 20. augustā, skoliņu un bērnu pašdarbības kolektīvu sienasavīzes tika vērtētas 3×3 saietā, kas šobrīd notiek Castlebar, Co. Mayo. Šogad sienasavīzes vērtēja žūrija no Latvijas – 3×3 ieviržu vadītāji Ieva Freinberga, Andris Grebis un Jānis Stabiņš, kā arī Liepājas Ceļojošā leļļu teātra „Maska” aktieri Agita Lieldidža un Pēteris Trups.
Latvijas žūrija par labāko atzina Latviešu Kultūrizglītības Asociācijas (LLKIA) “DZINTARS” nedēļas nogales DZINTARA MĀKSLAS SKOLAS, kuras mājvieta ir Carlow pilsētā, sienasavīzi. Kā jau solīts, uzvarētājs balva saņems 100 €.
Apsveicam uzvarētāju!
Bez uzvarētājiem sienasavīžu konkursā piedalījās Mayo latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa (2. vieta), Portlaoise latviešu nedēļas nogales skoliņa “Sauleszaķēns” un Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Burtiņš”.
Paldies visām skoliņām, kuras piedalījās!

FOTO: Lauris Karpovs-Ziemelis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>