Zinību diena Limerikas skoliņā ”Kamenīte”

Komentēt
Share
kamenite

Šurp, grāmatas, uz skolu,
Es būšu teicamnieks!
Tad māmiņai un tētiņam
Un Dzimtenei būs prieks!

Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) Limerikas nedēļas nogales skoliņa “Kamenīte” aicina bērnus kopā ar ģimenēm atzīmēt Zinību dienu šā gada 5.septembrī plkst. 13.30 Christ Church telpās.

Ja vēlaties pieteikt bērnus 2015./2016. mācību gada nodarbībām, kas notiks sestdienās no plkst. 12.30 līdz 15.30, lūdzu zvaniet pa tālruni 086 22 97558 vai rakstiet uz e-pastu: kamenite2@gmail.com, līdz 1.septembrim.

Jauku, interesantu un aizrautīgu mācību gadu vēlot skolēniem, skolotājiem un visām nedēļas nogales skoliņām,
Kristīne Velša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>