Sākas pieteikšanās “Rudens vidusskolai”

Komentēt
Share
IMG_9357

Ja esi vecumā no 17 līdz 20 gadiem un vēlies sevī saglabāt latvieti, piesakies “Rudens vidusskolai”, kas laikā no 25 līdz 31. oktobrim notiks Droghedā. Nedēļas laikā, dzīvojot uz vietas, būs iespējams papildināt savas latviešu valodas zināšanas un nokārtot Latvijas Valsts izglītības satura centra (VISC) pārbaudījumu, saņemot attiecīga līmeņa latviešu prasmes apliecību, kā arī interesanti pavadīt brīvo laiku!

Lai pieteiktos “Rudens vidusskolai”, dalībniekam ir jālejuplādē anketa, tā jāaizpilda un jānosūta uz e-pasta adresi latvnacpad@gmail.com.
Anketas uz norādīto e-pasta adresi jānosūta līdz 15. septembrim.
Dalībnieki, kuri būs pieteikušies “Rudens vidusskolai”, līdz 20. septembrim saņems elektronisku vēstuli, kurā tiks paziņots izvērtēšanas lēmums. Jauniešiem, kuri būs uzņemti “Rudens vidusskolā”, līdz 30. septembrim būs jāsamaksā 50 € dalības maksa.

Tā kā “Rudens vidusskolā” varēs piedalīties tikai 25 jaunieši, priekšroka tiks dota tiem, kuri ir Īrijas un Ziemeļīrijas vidusskolu pēdējā gada studenti.
“Rudens vidusskola” notiks Boyne Valley Hotel, Dublin Road, Drogheda, Co. Louth. “Rudens vidusskolas” dalībniekiem tiks nodrošināta nakšņošana, kā arī brokastis, pusdienas un vakariņas. Brīvajā laikā varēs izmantot kompleksā esošo trenažieru zāli un baseinu, kā arī piedalīties paneļdiskusijās.
Projektu “Uz dzimteni ar latviešu valodas diplomu kabatā!” realizē ĪRIJAS LATVIEŠU NACIONĀLĀ PADOME (ĪLNP) un to līdzfinansē Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) „Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma (atbalsta programma diasporas NVO darbības atbalstam)”.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>