LELAB skoliņu salidojums

Komentēt
Share
abc

Mīļie Leinster Latviešu Biedrības (LELAB) latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņu ABC akadēmija esošie un topošie bērni un vecāki!
Aicinām jūs piedalīties ABC akadēmija skoliņu – Tullow, Swords, Cashel – vasaras salidojumā, kas notiks 16. augustā netālu no Swords – skaistā vietā Newbridge, Donabate (www.newbridgehouseandfarm.com), kur mēs, visi kopā, visas dienas garumā varēsim labi pavadīt laiku:

izklaides – sporta spēles, stafetes, spēles, apgleznošanas nodarbības, šašlika ēšanas sacensības, kūciņu greznošanas sacensības, latviešu tautas spēles un rotaļas, dziesmu kari, selfiju konkursi u.t.t..

Visiem būs iespēja apstaigāt fermas plašumus, apskatīt dažādus mājlopus un dzīvniekus. Līdzi var paņemt savus grilus un gaļu cepšanai, “groziņus”, segas, peldkostīmus, maiņas apģērbu.
Stāvvieta, apskate, vietas izmantošana – bez maksas!
Salidojuma sākums plkst. 10.00.
Lūgums – par savu dalību paziņot līdz 15. jūnijam, rakstot uz e-pasta adresi ingrida.taarauda@inbox.lv. Visiem dalībniekiem, kuri pieteiksies salidojuman, tiks izsūtīta detalizētāka informācija.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>