Sākas projekta Vasaras skola “Esi kurzemnieks!” īstenošana

Komentēt
Share
ILNP_3

Portāls baltic-ireland.ie jau ziņoja, ka Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) programmas “Ārpusskolas pasākumu programma. Vasaras nometnes Latvijas un diasporas bērniem” ietvaros starp desmit apstiprinātajiem projektiem finansējumu saņēmis arī Īrijas latviešu nacionālās padomes (ĪLNP) iesniegtais projekts – Vasaras skola “Esi kurzemnieks!”.

Projekta īstenotāji aicina Īrijas latviešus pieteikt bērnus nometnei.
Vasaras skola “Esi kurzemnieks!” notiks no 27. jūlija līdz 2. augustam Liepājas Katoļu pamatskolā, bet nakšņošanai Īrijas bērni apmetīsies savu nometnes biedru – liepājnieku ģimenēs. Nometņotāju vecums ir no 7 līdz 12 gadiem.
Gaidām jūsu pieteikumus, īpaši jau no Īrijas liepājniekiem un tiem, kas dzīvojuši tās apkārtnē.
Savus pieteikumus un arī jautājumus lūdzam sūtīt uz E pastu: latvnacpad@gmail.com.
Vietu skaits Liepājas nometnē ir ierobežots, tāpēc pasteidzieties. Taču neskumstiet, ja gadījumā šoreiz netiksiet tieši uz Liepāju. Atgādinām, ka SIF vasaras nometņu programmā ir vēl deviņas nometnes, kas gaida jūs Latvijā. Skaties šeit.

Santas Siliņas ilustrācija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>