Skoliņu audzēkņus aicina pieteikties nometnei Latvijā

Komentēt
Share
14753055656_09591e54f1_z

Latviešu valodas aģentūra (LVA) aicina iesūtīt pieteikumus Latviešu valodas aģentūras organizētajai latviešu valodas apguves nometnei „Mana Latvija”, kas šogad paredzēta tikai diasporas latviešu skoliņu skolēniem.
Lai piedalītos nometnē Latvijā, diasporas latviešu skoliņu skolēniem ir jābūt 10-16 gadus veciem.
Nometnes norises laiks: no 10. līdz 15. augustam (6 dienas, 5 naktis).

Nometnes norises vieta tiek precizēta.
Dalība – bez maksas.

Katra skoliņa dalībai nometnē var pieteikt divus savus skolēnus. Ja ir vēlēšanās pieteikt vairāk skolēnu, LVA tos iekļaus rezerves sarakstā, šiem bērniem tiks sniegta iespēja piedalīties nometnē, ja kāda vieta atbrīvosies.

Nometnē bez profesionāliem latviešu valodas pedagogiem un licencētiem audzinātājiem būs klātesoša logopēde, kas katram bērnam sniegs individuālas konsultācijas un sagatavos rekomendācijas bērna izrunas korekcijai arī vecākiem, kā arī folkloristi.

Ēdināšana 5 reizes dienā – brokastis, pusdienas, launags, vakariņas, naksniņas.

Nokļūšanu no Rīgas uz nometnes norises vietu un atpakaļ mēs nodrošinām.

Lai pieteiktu bērnus, jānorāda skolas nosaukums, skolas pārstāvja vārds, uzvārds un amats skolā, kā arī bērna vārds, uzvārds, vecums (dzimšanas gads), bērna viena no vecākiem (kas būs kontaktpersona) vārds, uzvārds un e-pasts.
Ja bērnam ir specifiskas veselības problēmas, lūdzu, norādiet arī to, lai mēs varētu izvērtēt savas iespējas viņam nodrošināt nepieciešamos apstākļus.

Pieteikumi jāsūta uz e-pastu: aija.otomere@valoda.lv.

FOTO: LVA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>