Māmiņdiena Portlaoise latviešu skoliņā

Komentēt
Share
DSC_0481

Aizritējušajā svētdienā, 10. maijā, Portlaoise latviešu skoliņa “Sauleszaķēns” pavadīja sportiskā garā, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja skolotāja Ieva Dreimane. Šogad visas skolas māmiņas bija mīļi aicinātas ar bērniem un ģimeni uz pasaulē jautrāko orientēšanas stafetes pasākumu “Mīļo māmiņ, ejam meklēt prieku!” Oughaval mežā.

Ierodoties mežā, bija jūtams sacīkšu gars un ģimenes bija sagatavojušās gan Īrijas laika apstākļiem, gan lai pabarotu izsalkušus vēderiņus.
Pasākuma pirmajā daļā bērni māmiņām bija sagatavojuši mazu koncertu. Jūs variet jautāt “brīvā dabā?” Ja, mežā, Oghaval mežš, 1km no Stradbally ciematiņa bija lieliska vieta, kur koncertēt var arī brīvā dabā. Māmiņas uzrunāja vecākās grupas skolotāja Vineta Magone un mazākās
grupas skolotāja Ieva Dreimane. Māmiņām acīs iemirdzēja dzirkstelīte, kad divas skolas audzēknes Liene un Monta spēlēja uz ģitārām. Skolas mūzikas skolotāja Laura Didze bija ieguldījusi ļoti lielu darbu un noorganizējusi muzikālo pavadījumu šim mazajam, bet vismīļākajam koncertam. Bērni skaitīja tautas dziesmas un dziedāja Elisabetes tēta mašīnas pavadījumā. Jā, super pirmā daļa izdevusies!
Otrajā daļā bija orientēšanās Stradbally Oghaval mežā.
Pasākuma vadītāja biju es, Ieva Dreimane. Jau iepriekš biju sagatavojusi orientēšanas kartes, karodziņus, uzdevumus kontrolpunktos un asprātības smieklu devai. Izdalīju kartes un sūtījām mežā katru ģimeni, kur priekšā bija deviņi kontrolpunkti.
Jau pirmo ģimeni sagaidīju atpakaļ pēc pusstundas, Sandersa ģimene ļoti aši atminēja mīklas, asprātības un veica uzdevumus. Ar 5 minūšu starplaiku ieradās nākamā
ģimene un tā līdz visi ieradās starta/finiša punktā. Sākoties lietum, turpinājām pasākumu Rību ģimenes mājā, kur mūs gaidīja silta tēja, kafija un našķi. Paldies mammai Aijai par sirsnīgu uzņemšanu! Tepat arī bērni, māmiņas un ģimenes ieturējās, vecāki parunājās un bērni paspēlējās.
Balvās, protams, medaļas – bērniem un čupačupši. Ģimenēm – veicināšanas balvas!
Paldies visām ģimenēm, kuras nenobijās no sliktiem laika apstākļiem un ieradās uz šo pasākumu un ATRADA PRIEKU!

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>