Skoliņas saņems dāvinājumu no LVA

Komentēt
Share
lva

Latviešu valodas aģentūra (LVA) ir sarūpējusi dāvanu latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņām diasporā, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja LVA metodiķe Aija Otomere. Dāvinājumu saņems visas tās skoliņas, kuras pavasarī aizpildīja LVA anketu. Pagaidām nav zināms, vai dāvinājumu saņems skoliņas, kuras ir nodibinājušās šā mācību gada beigās.

Dāvinājums, kurā ietilpst 22 dažādi mācību materiāli, jau ir aizceļojis uz tālajām skoliņām ārpus Eiropas, pārējām skoliņām šis vērtīgais ikdienas darba papildinājums tiks izsūtīts tuvākajā laikā. Dāvinājumu skoliņas varēs saņemt vēstniecībā.

Dāvinājumā skoliņas saņems:
* Krāsainā pasaule. Pirmā lasāmgrāmata. G. Andersone, M. Filatova, V. Golubova, I. Ikale. Zvaigzne ABC.
* Svētku grāmata ģimenei. Saules grieži. Radošas idejas svētkiem un ikdienai. D. Klints. Zvaigzne ABC.
* Lieldienas! Lieldienas! M. Stāraste. Zvaigzne ABC.
* Vingrinājumi un diktāti pareizas runas un rakstības veidošanai. A. Baumane. Zvaigzne ABC.
* Vecās bekas baiļu stāsti. I. Rubenis. Zvaigzne ABC.
* Joku pasakas. Sak. I. Putre. Zvaigzne ABC.
* Mūsu Latvija. M. Taube. Zvaigzne ABC.
* Mula un portrets. I. Beitiņa, K. Morozova, M. Pallo. Biedrība bērniem „Droši un koši”.
* Dzīvnieki mākslas darbos. I. Beitiņa, K. Morozova, M. Pallo. Biedrība bērniem „Droši un koši”.
* Bante un tante. U. Auseklis. Lauku Avīze.
* Sīli iesēj zīli. Maza sauja mīlestības Latvijai. U. Auseklis. Lauku Avīze.
* Burtiņgrāmata. Lasi, raksti, krāso. M. Vilka. Lauku Avīze.
* Bilžu alfabēts ar M. Stārastes zīmējumiem. Jumava.
* Krāsojamā grāmata. Z. Ernštreite. Nice Place.
* Sasauc smieklus izklīdušus. CD. R. Kaupers, I. Zandere. MicRec.
* Dzimtas stāsti. Ar saknēm Latvijā. LVA.
* Ideju banka I. Mācību metodes un metodiskie paņēmieni. Sak. V. Golubova, I. Ikale. Zvaigzne ABC.
* Ideju banka II. Spēles un rotaļas aizraujošam mācību procesam sākumskolā. Sak. A. Urbacāne. Zvaigzne ABC.
* Skaņu pasakas un ritma rotaļas. B. Brice. Zvaigzne ABC.
* 3×9 Jāņi. Trejdeviņi padomi Jāņu svinēšanai. Ē. Māldere. Zvaigzne ABC.
* Latviešu alfabēts. Rakstīto burtu kartītes. Skolmeistars.
* Skaitļu kartītes (1–10). Skolmeistars.

Aija Otomere pavēstīja, ka LVA diasporas skolotāju kursi šogad notiks no 28. līdz 30. jūlijam Latvijā, savukārt diasporas bērnu nometne būs augustā, bet pieteikšanās finansējumam tiks izsludināta šajā mēnesī.

Latviešu valodas aģentūra ir Izglītības un zinātnes ministrijas pārraudzībā esoša tiešā pārvaldes iestāde. Tās darbības mērķis ir veicināt latviešu valodas – Latvijas Republikas valsts valodas un Eiropas Savienības oficiālās valodas – statusa nostiprināšanu un ilgtspējīgu attīstību. Viena no Latviešu valodas aģentūras funkcijām ir sniegt atbalstu latviešu diasporai ārvalstīs latviešu valodas apguvē un valodas saglabāšanā.

FOTO: LVA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>