Sv. Patrika dienas parāde un atrakcijas Tullow

Komentēt
Share
w7c7421

UZMANĪBU!
Leinster Latviešu biedrība (LELAB) un latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa ABC Akadēmija aicina visus biedrības biedrus, skolēnu vecākus un ģimenes draugus piedalīties Svētā Patrika dienas parādē, kas 17. martā plkst. 14.00 notiks Tullow pilsētā.

Pulcēšanās plkst. 13.00 The Green laukumā pie Oakley Wood Estate.
1. Visi kopā – krāsaini un jautri, ar dziesmu „Bēdu manu, lielu bēdu!” dosimies svētku gājienā;
2. Pēc gājiena plkst. 15.00 pulcējamies Tulovas pilsētas parkā – pie upes (Tesco) uz mazu latvisku atrakciju stundu. Ņemam līdzi kādu uzkodu, jautru garastāvokli un esam gatavi Patrika dienas atrakcijai „Laimes aka!”

Sīkāka informācija pie Daigas Ezermales:
* tālr.0892420759
vai
* e-pasts: info@leinsterlatvian.com

P.S. Šī gada svētku gājiena moto ir „Tulovas krāsu festivāls” (“Tullow Festival of Colour”), bet mūsu grupas vienojošais elements obligāti – zaļās Patrika dienas cepurītes! ABC akadēmijas studentiem arī T-krekliņi ar skoliņas simboliku.

FOTO: Aldis Liepiņš

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>