Portlaoise un tās apkārtnē dzīvojošie tautieši tiek aicināti piedalīties Patrikdienas parādē

Komentēt
Share
Patrika_dienas_plak__ts

Portlaoise latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Sauleszaķēns” aicina visus Portlaoise un tās apkārtnē dzīvojošie tautiešus piedalīties Patrika dienai veltītā parādē, kas 2015. gada 17. martā plkst. 12.30 notiks Portlaoise, Co. Laois.
Dalībnieku pulcēšanās 17. martā plkst. 12.15 pie Portlaoise County Council ēkas.

Līdzi ņemiet labu garastāvokli, Latvijas karodziņus vai citus atribūtus ar Latvijas simboliku.

Neskaidrību gadījumā:
* rakstiet Facebook(ā) Sauleszakens Skola
vai
* zvaniet: 0873281036 (Inita).

Uz tikšanos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>