Skoliņa “Pūcīte” turpmāk darbosies arī Limerikā

Komentēt
Share
DSCF3461

Vēl pavasaris cīnās ar cīruļputeni un narices ziedos kūst sniegs, bet neskatoties uz dabas nepastāvību, Charlevilles nedēļas nogales skoliņā “Pūcīte” februāra mēnesis bija interesantu nodarbību pilns. Gan skolotāji, gan vecāki un, protams, arī bērni tik ļoti aizravās ar nodarbībām, ka mobilie telefoni ar foto kamerām tika piemirsti un daudzas lietas netika iemūžinātas.

Skoliņā atzīmējām Sveču dienu, pārrunājām, kā Sveču dienu svinēja mūsu senči, kādas bija tradīcijas. Un nodarbību izskaņā katram bērnam bija iespēja iezliet svecīti.
Sveču liešanu mēs apvienojām ar Valentīndienu, ieliekot svecītē mazu sirsniņu, kā atgādinājumu par mīlestību uz to cilvēku, kuram tika dāvināta svecīte.

Sākot no Jaunā gada, lielu uzmanību pievēršam grāmatu lasīšanai latviešu valodā. Katru nodarbību bērni pastāsta par izlasīto grāmatu, un mērķis ir ar savu stāstījumu ieinteresēt citus bērnus izlasīt šo grāmatu.
Un 21.februārī skoliņā atzīmējām Dzimtās valodas dienu. Vecākās grupas bērniem bija darbs ar mūsu skoliņas skolnieces Amandas Vītolas dzejoli, ar kuru viņa piedalījās Latviešu valodas aģentūras rīkotajā radošo darbu
konkursā. Bērniem bija jāilustrē dzejolis. Katrs to redzēja savādāk, katram bija savas domas un interesanti secinājumi par mūsu valodas nozīmi un vajadzību to saglabāt.
Vēl līdz mācību gada noslēgumam daudz jāstrādā, daudz jāapgūst, tapēc steidzamies paziņot, ka mūsu skoliņa izveido nelielu filāli Limerikā. Lielākā daļa mūsu skoliņas bērni ir no Limerikas, tāpēc nolemts, ka turpmāk skoliņa
notiks Limerikā, katru sestdienu, sākums plkst. 11.30. Skoliņa atrodas Lietuviešu veikala telpās, otrajā stāvā, braucot no centra pa Ballysimon Road, Limerick, nogriežoties pa kreisi pie Formerly Hegarty Metals. Ja rodas jautajumi vai neskaidrības, kā mūs atrast, zvaniet pa telefonu: Daina 087-2377868.
Pirmā nodarbība jaunajās telpās notiks 7. matrā.
Charleville paliek mazo bērnu grupiņa, tā turpinās
darboties pēc iepriekšējās adreses, bet tikai trešdienās no plkst. 15.00.

Skoliņas “Pūcīte” vadītāja
Daina Konstantinova – Škurova

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>