Nedēļas nogales skoliņu skolotāju seminārs Bradfordā (Anglija)

Komentēt
Share
Bradforda 094

Latviešu nacionālā padome Lielbritānijā (LNPL) sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru (LVA) aicina Īrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņu skolotājus uz kārtējo semināru, kas 14. un 15. martā notiks Anglijas pilsētā Bradfordā (DVF Bradford, 5 Clifton Villas, Manningham Lane, Bradford BD8 7BY).

Tuvākā lidosta – Leeds Bradford.
Vienam skolotājam no katras skoliņas tiks segti ceļa un dzīvošanas izdevumi, kā arī pasniegtas pusdienas un vakariņas.
No vienas skoliņas uz semināru var doties ne vairāk kā divas skolotājas.
Pieteikšanās un papildinformācija, rakstot uz e-pastu moggyp@aol.com – Māris Pūlis, LNPL Izglītības nodaļas vadītājs.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>