Atzinība diasporas izglītības projektu koordinatorei Aijai Otomerei

Komentēt
Share
otomere

Vakar, 7. janvārī, Latviešu valodas aģentūras (LVA) direktors Jānis Valdmanis, Pasaules Brīvo latviešu apvienības (PBLA) priekšsēdim Jānim Kukainim piedaloties, pasniedza Izglītības un zinātnes ministres Mārītes Seiles parakstītu Atzinības rakstu Latviešu valodas aģentūras Izglītības daļas metodiķei – diasporas projektu koordinatorei Aijai Otomerei, portālam baltic-ireland.ie darīja zināmu PBLA Izglītības padomes izpilddirektore Anta Spunde.

Šo augsto apbalvojumu Aija Otomere saņēma par nozīmīgu ieguldījumu diasporas latviskās izglītības nodrošināšanā.

Kopš 2012. gada Aija Otomere ir diasporas projektu koordinatore Latviešu valodas aģentūrā un savus pienākumus vienmēr pildījusi ar izcilu rūpību, pienākuma apziņu un pēc labākās sirdsapziņas. Aijas pārziņā ir daudzi ar diasporas izglītību saistītie projekti, kas īstenoti sadarbībā ar LVA. Kā svarīgākos var minēt diasporas skolotāju seminārus, vasaras nometnes diasporas un reemigrējušiem bērniem, finansējuma un mācību materiālu piešķīrumu skolām ārpus Latvijas, palīdzību un pārraudzību mācību materiālu izveidē un to satura saskaņošanu ar diasporas pārstāvjiem un līgumu koordinēšanu un slēgšanu ar apakšuzņēmējiem , kas nodrošina LVA veikto iepirkumu īstenošanu diasporas projektos.

Diasporas izglītības organizācijas un latviešu skolas ārzemēs Aiju labi pazīst un zina, ka Aija profesionāli veic gan ikdienas pienākumus, gan risina darba gaitā radušās sarežģītākas problēmas. Aijas izsūtītās diasporas izglītības jaunākās ziņas ārzemēs tiek gaidītas ar lielu nepacietību. Arī Aijas padomi un ieteikumi diasporas skolām ir augsti novērtēti.

PBLA sirsnīgi sveic Aiju Otomeri ar augstā apbalvojuma saņemšanu un cer uz tikpat veiksmīgu sadarbību nākotnē!

FOTO: PBLA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>